O nas


Zushi Point na Świętokrzyskiej to najmłodsza restauracja Zushi. Działamy od 27 października i już mamy grono stałych klientów, którzy przyjeżdżają do nas nawet z odległych dzielnic 
Warszawy ze względu na wspaniały smak potraw, przyjemną atmosferę i niebanalny wystrój wnętrza.
 
Oferujemy naszym gościom bardzo duży wybór smaków i różnorodnych form sushi począwszy od nigiri, futomaków, sashimi oraz wielu innych rodzajów sushi, a skończywszy na Hot-Rollsach, które są specjalnością naszej restauracji nie zapominając o eksperymentalnej kuchni gorącej, która ma w swojej ofercie wiele smakowych niespodzianek. Mamy również do zaoferowania specjalne zestawy skomponowane i zróżnicowane tak, aby mogły zadowolić najbardziej wymagających smakoszy.
 
Nasi kucharze z przygotowywania sushi czynią prawdziwy rytuał, dla nich poszukiwanie nowych smaków oraz dobieranie różnego rodzaju składników do komponowanego sushi jest prawdziwą pasją. Praca, która przynosi zadowolenie i satysfakcję przestaje być tylko pracą, dlatego kreowanie sushi w ich wykonaniu jest prawdziwą sztuką, którą potrafią oczarować gości. Sushi masterzy z naszej restauracji potrafią przygotować na indywidualne życzenie najbardziej skomplikowane i zróżnicowane sushi, spełniając w ten sposób najbardziej wyrafinowane marzenia kulinarne gości.
 
Miła atmosfera sprzyja spotkaniom biznesowym, rodzinnym i towarzyskim.
Profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście do klienta sprawia, że z przyjemnością zechcą Państwo do nas wracać i spędzać coraz więcej czasu.
 
Ze względu na lokalizację w pobliżu wielu biurowców, zachęcamy Państwa do organizowania spotkań biznesowych w naszej restauracji.
Zapraszamy Wszystkich na lunch, a jeśli są Państwo bardzo zajęci,
to dostarczymy również sushi do biura (22 114 0 114).
 
Restauracja jest czynna codziennie, przystosowana do obsługi osób niepełnosprawnych, przyjazna dla rodzin z dziećmi.
Restauracja jest klimatyzowana i posiada 65 miejsc. Możecie Państwo korzystać z bezprzewodowego internetu.
W lecie zapraszamy również do ogródka przy restauracji.